top of page

Değişim ve İade Politikamız

ÖNEMLİ! 

Alt çamaşır, alt çamaşır içeren sütyen takımlar, korse ve aksesuarlarda geçerli olmak üzere hijyen şartları gereği kanunen iadesi yapılamamaktadır.

Ürünler orijinal ambalajında; hasar görmemiş ve kullanılmamış olmalıdır. İade etmek istediğiniz üründe deneme/kullanım sonucu oluşan deforme, ter kokusu, parfüm kokusu vb. gibi olumsuzluklar varsa iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

SIK SORULAN SORULAR

İade tutarımda kesinti olacak mı?

Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli vs.) iade edilmemektedir. Bu süreç içerisinde banka hesap hareketlerinizi kontrol etmenizi rica ediyoruz.

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması ve üründe her hangi bir deforme olmaması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber eksiksiz (zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

www.nattyhomewears.com’dan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesini yapmak için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gününüz vardır. Bu süre tüketici haklarına ilişkin bir süre olup yasal dayanağı vardır.

İade kodu için whatsapp destek hattımızdan ya da instagramdan bize ulaşıp sipariş numaranız ile birlikte talepte bulunabilirsiniz. 

Takım olarak satılan ürünlerde, alt çamaşırlarda, çoraplarda ve bodysuitlerde hijyenik sebeplerden dolayı değişim ve iade yapılmamaktadır.

Ek olarak indirimli ve outlet ürünlerde iade alınmamaktadır.

Satın aldığınız ürün iade şartlarını sağlayan bir ürün ise değişim veya iade edebilirsiniz.

bottom of page